Eryaman Oto Kiralama

Eryaman Oto Kiralama - Elvankent - 0312 281 00 51
Güncel Haberler
Anasayfa / Kiralama / Eryaman Oto Kiralama

Eryaman Oto Kiralama

Kaliteli araçlar, kampanyalı ve uygun kiralama fiyatları ile;

Eryaman oto kiralama, 2005 yılında günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermeye başladı. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Eryaman Araç Kiralama; bugün sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Eryaman Oto Kiralama olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda günlük kiralama sektöründe olduğu gibi operasyonel filo kiralama sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Eryaman Oto Kiralama günlük kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. “Söz verdiysek yaparız” anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri bir araya getirme başarısını gösteren Eryaman Oto Kiralama , kısa süre içerisinde Türkiye’nin lider günlük kiralama şirketleri arasına girmiştir.

[Toplam:7    Ortalama:5/5]

Hakkımızda DanqerLine

Check Also

Elvankent Araç Kiralama

Ankara da Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda günübirlik dahi olsa güvenilir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara